Canles de comunicación cidadá

O Concello de Tomiño aposta por unha comunicación aberta e fluida coas veciñas e veciños e Tomiño, e por iso conta cun amplo catálogo de canles de comunicación cidadán.

 

A continuación pode consultar todas as vías a través das cuales pode porse en contacto co concello, facer chegar as súas dúbidas, propostas, suxerencias, ou simplemente manterse informado do que pasa no noso municipio.

Contacto telefónico

Todas as áreas e servizos do Concello de Tomiño están accesibles para o contacto telefónico a través dunha única centraliña á que pode chamar en horario de atención ao público do concello.

Correo electrónico

Alcaldía

Concelleiros

Uxío Benítez: uxio.benitez@tomino.gal

 

María Xosé Vázquez: mx.vazquez@tomino.gal

 

Antonio Tartaglione: antonio.t.cal@tomino.gal

 

Cristina Martínez: cris.martinez@tomino.gal

 

Fátima Rodríguez: fatima.rodriguez@tomino.gal

 

Ismael Troncoso: ismael.torron@tomino.gal

 

Fran Campo: fran.campo@tomino.gal

 

Lois Vázquez: lois.vazquez@tomino.gal

 

Manuel Álvarez: manuel.alvarez@tomino.gal

Servizos e Áreas

Oficinas Xerais: oficinasxerais@tomino.gal

 

Secretaría municipal: secretaria@tomino.gal

 

Rexistro: rexistro@tomino.gal

 

Área de Urbanismo: urbanismo@tomino.gal

 

Área de Prensa: comunicacion@tomino.gal

 

Área de Cultura: cultura@tomino.gal

 

Área de Deporte: deporte@tomino.gal

 

Intervención: intervencion@tomino.gal

 

Tesourería: tesoreria@tomino.gal

 

Oficina de Igualdade: igualdade@tomino.gal

 

OMIX: omix@tomino.gal

 

Orientación Laboral: orientacionlaboral@tomino.gal

 

Policía: policialocal@tomino.gal

 

Servizos Sociais: serviciossociais@tomino.gal

 

Redes Sociais
Xestor de Incidencias

Accede ao Xestor de Incidencias do Concello de Tomiño facendo click na seguinte ligazón:

Xestor de Incidencias

Sede electrónica

Accede á Sede electrónica do Concello de Tomiño facendo click na seguinte ligazón:

Sede electrónica

X