Canles de comunicación cidadá

O Concello de Tomiño aposta por unha comunicación aberta e fluida coas veciñas e veciños e Tomiño, e por iso conta cun amplo catálogo de canles de comunicación cidadán.

 

A continuación pode consultar todas as vías a través das cuales pode porse en contacto co concello, facer chegar as súas dúbidas, propostas, suxerencias, ou simplemente manterse informado do que pasa no noso municipio.

Contacto telefónico

Todas as áreas e servizos do Concello de Tomiño están accesibles para o contacto telefónico a través dunha única centraliña á que pode chamar en horario de atención ao público do concello.

Correo electrónico

Alcaldía

Concelleiros

Uxío Benítez: uxio.benitez@tomino.gal

 

María Xosé Vázquez: mx.vazquez@tomino.gal

 

Antonio Tartaglione: antonio.t.cal@tomino.gal

 

Cristina Martínez: cris.martinez@tomino.gal

 

Fátima Rodríguez: fatima.rodriguez@tomino.gal

 

Ismael Troncoso: ismael.torron@tomino.gal

 

Fran Campo: fran.campo@tomino.gal

 

Lois Vázquez: lois.vazquez@tomino.gal

 

Manuel Álvarez: manuel.alvarez@tomino.gal

Servizos e Áreas

Oficinas Xerais: oficinasxerais@tomino.gal

 

Secretaría municipal: secretaria@tomino.gal

 

Rexistro: rexistro@tomino.gal

 

Área de Urbanismo: urbanismo@tomino.gal

 

Área de Prensa: comunicacion@tomino.gal

 

Área de Cultura: cultura@tomino.gal

 

Área de Deporte: deporte@tomino.gal

 

Intervención: intervencion@tomino.gal

 

Tesourería: tesoreria@tomino.gal

 

Oficina de Igualdade: igualdade@tomino.gal

 

OMIX: omix@tomino.gal

 

Orientación Laboral: orientacionlaboral@tomino.gal

 

Policía: policialocal@tomino.gal

 

Servizos Sociais: serviciossociais@tomino.gal

 

Redes Sociais
Xestor de Incidencias
Proximamente...

Estamos rematando e ultimando os detalles dun servizo en liña de xestión de incidencias, a través do cal as veciñas e veciños de Tomiño poderán comunicar de xeito electrónico ao concello as incidencias, averías, etc en cuestións como alumeado público, camiños, contedores, mobiliario urbano, etc. Estará dispoñible dentro de pouco!

Sede electrónica
Proximamente...

O Concello de Tomiño está implementando un sistema interno de xestión municipal electrónica que permitirá dentro de moi pouco contar cunha sede electrónica, co fin de facilitar os procesos e habilitar determinados trámites en liña. Xa falta moi pouco…

X